Kínai Holdújév 2014- Pécs, Zsolnay Negyed


Zheng Zhou Dal és Táncszínház, a Tagou kungfu Iskola
 és a Középút Harcművészeti Iskola 
A kínai újév vagy holdújév (kínaiul: Chunjie, „tavaszünnep”) a világ népességének egynegyede számára az év legnagyobb ünnepe, melynek időpontja – hasonlóan a mi húsvétunkhoz – évről évre változik. Ebben az évben, iskolánk számára is különleges volt ez a jeles nap.
Mint már olvashattátok, január 29-én Pécsett, a Zsolnay negyed adott otthont a Zheng Zhou Dal és Táncszínház és a Tagou Kungfu Iskola színvonalas bemutatójának. A teltházas előadást nem csak végignézhettük, az a megtiszteltetés ért bennünket, hogy iskolánk tagjai vendégelőadóként színesítették a programot. Az egyesület számára ez olyan kihívás és egyben elismerés volt, amit mindenkinek szívből kívánunk a saját szakterületén.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése